JOHAN KROUTHÉN. Olja på duk. Signerad och daterad. 1923.

387138. JOHAN KROUTHÉN. Olja på duk. Signerad och daterad. 1923.

Signerad och daterad Johan Krouthén 1923 75 x 50 cm.
Hus vid sjö med solbelysta näckrosor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 233