KOFFERT, modell större, 1900 talets början.

386793. KOFFERT, modell större, 1900 talets början.

Längd 113 cm, höjd 113 cm, bred 75 cm.

Slitage/skador, delar av beslag saknas.
Text på koffert.

Gör en kostnadsfri värdering!

Text på koffert.

Antal besök: 1 328