Linda Kögel (1861/11/10 Den Haag - 1940/01/15 Hannover); Olja på duk, Daterad omkring 1890 signerad, inramat. Mått ca 31 x 42 cm ram, målning 24 x 36 cm.
Gott skick.
Gott skick.