FRAMSKÄRMAR och BAKSKÄRMAR, FOTSTEG 6 delar, Volkswagen 1968.

385468. FRAMSKÄRMAR och BAKSKÄRMAR, FOTSTEG 6 delar, Volkswagen 1968.

Svart lack.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart lack.

Slitage, repor.

Antal besök: 1 090