SATSBORD, 1900-tal.

384496. SATSBORD, 1900-tal.

Största bordet längd 40 bredd 29 höjd 53,5 cm.

Slitage, stötmärken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
384496. SATSBORD, 1900-tal.

Slitage, stötmärken, fläckar.

Antal besök: 633