DIVERSE KOPPAR/MÄSSING, ca 15 delar, 1900-tal.

383848. DIVERSE KOPPAR/MÄSSING, ca 15 delar, 1900-tal.

Höjd 2 - 47 cm.
Diverse skålar, kannor, med mera.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2 - 47 cm.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 529