383655. DIVERSE LJUSSTAKAR, 2 par, 1 udda bordsljusstake, 2 julljusstakar, samt 1 bordsljusstake med två ljusarmar, 1900-tal.
Material av mässing, nysilver, plexiglas, marmor, samt glasprismor.
Höjd 18,5 - 33 cm.
Ljusmanschetter till julljusstakar medföljer.
Bruksslitage, ej funktionstestade.