INGEBORG LUNDIN. Vas, konstglas, Orrefors, Signerad Orrefors Ariel nr 250-A Ingeborg Lundin.

383298. INGEBORG LUNDIN. Vas, konstglas, Orrefors, Signerad Orrefors Ariel nr 250-A Ingeborg Lundin.

Geometrisk dekor i blått och klarglas.
Höjd 24 cm, diameter 12 cm.

Mindre repor.

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm, diameter 12 cm.

Mindre repor.

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Antal besök: 2 652