MATTA, rölakan, Ingegerd Silow, signerad IS, ca. 203x135 cm.

383279. MATTA, rölakan, Ingegerd Silow, signerad IS, ca. 203x135 cm.

Geometrisk mönster med rosa och vita färger.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 744