WILGOT LIND. Landskap, olja på pannå, signerad och daterad -45.

382330. WILGOT LIND. Landskap, olja på pannå, signerad och daterad -45.

33 x 41 cm. Dedikation a tergo.

Något lös i ram.

Något lös i ram.

Antal besök: 2 025