382330. WILGOT LIND. Landskap, olja på pannå, signerad och daterad -45.

33 x 41 cm. Dedikation a tergo.

Något lös i ram.

Något lös i ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
382330

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 550