Blåmålad tallrikshylla, med skedhylla samt 3 lådor, längd 89,5. bredd 12,5, höjd 91 cm.
Brunbetsad tallrikshylla, längd 100, bredd 12, höjd 50 cm.
Slitage, repor, stötmärken.
Slitage, repor, stötmärken.