ARNE ASPELIN. Gatumotiv från Malmö? olja på duk, signerad Aspelin.

382168. ARNE ASPELIN. Gatumotiv från Malmö? olja på duk, signerad Aspelin.

60x70 cm.

Arne Aspelin (1911–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

60x70 cm.

Arne Aspelin (1911–1990)

Antal besök: 2 146