HALSBAND 2 st, silver, NE From Danmark samt Reijo Nieminen, 1900-tal.
381213. HALSBAND 2 st, silver, NE From Danmark samt Reijo Nieminen, 1900-tal.
Hänge i form av blomma, Reijo Nieminen, Stockholm, 2008. Hänge höjd ca 4 cm.
Hänge med bärnsten/bärnstensimitation, stämplad NE From, Danmark. Hänge höjd ca 4,5 cm.