FOTGLAS, 38 st, olika helgaslipning, 1900-tal.

380212. FOTGLAS, 38 st, olika helgaslipning, 1900-tal.

5 st, höjd 11 cm.
6 st, höjd 8,5 cm.
9 st, höjd 10 cm.
7 st, höjd 8,5 cm.
4 st, höjd 8 cm.
2 st, höjd 12 cm.
5 st , höjd 9,5 cm.

Ett glas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st, höjd 11 cm.
6 st, höjd 8,5 cm.
9 st, höjd 10 cm.
7 st, höjd 8,5 cm.
4 st, höjd 8 cm.
2 st, höjd 12 cm.
5 st , höjd 9,5 cm.

Ett glas med nagg.

Antal besök: 1 034