SATSBORD, 3 delar Louis XVI-stil 1900-tal.

372681. SATSBORD, 3 delar Louis XVI-stil 1900-tal.

Profilerad form, svängda ben. Intarsiafanerad yta med blomsterdekor, dekor av skulpterad metall. Största bordet 58x40, höjd totalt 54 cm.

Bruksskick, ytan med fläckar, lacksprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 152