MAX MILO. Efter. Tänkande skelett, brons, signerad Milo, 2000-tal.

372308. MAX MILO. Efter. Tänkande skelett, brons, signerad Milo, 2000-tal.

Höld inklusive marmorfot 14 cm
Bronsplakett: Bronze Garanti Paris J.B Deposee.

Bruksskick.

Bruksskick.

Antal besök: 3 291