VILSTOL, "Kavaljeren", Design G A Berg, Bröderna Andersson, 1900-tal.

368086. VILSTOL, "Kavaljeren", Design G A Berg, Bröderna Andersson, 1900-tal.

Böjträ med fårskinn.
Längd: 135cm. Rygghöjd: 95cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Böjträ med fårskinn.
Längd: 135cm. Rygghöjd: 95cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 474