CARL MALMSTEN. Pinnstolar (6). 1950-tal.

36755. CARL MALMSTEN. Pinnstolar (6). 1950-tal.

Blå pinnstolarna Höjd 82 cm
Vita pinnstolar 81 respektive 82 cm. 2 st märkta Nesto, Nässjö.

Normal bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå pinnstolarna Höjd 82 cm

Normal bruksslitage.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 12 335