EINAR JOLIN. Olja på duk, signerad och daterad 1927.

362525. EINAR JOLIN. Olja på duk, signerad och daterad 1927.

Flicka vid husvägg, ca. 60x49 cm.

Smärre dukskada.

Einar Jolin (1890–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre dukskada.

Einar Jolin (1890–1976)

Antal besök: 4 063