SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

361828. SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Höjd, 68 cm
Längd, 73 cm
Bredd,35 cm
Mässing/ glas.

Bruksslitage
Dämpare/sugkoppar saknas till glasskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 68 cm
Längd, 73 cm
Bredd,35 cm
Mässing/ glas.

Bruksslitage

Antal besök: 2 580