SOFFBORD, teak, JOC möbler Vetlanda, 1900-talets mitt.

358213. SOFFBORD, teak, JOC möbler Vetlanda, 1900-talets mitt.

Längd 110 cm
Bredd 75 cm
Höjd 48 cm

Brickmärkt.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 110 cm
Bredd 75 cm
Höjd 48 cm

Brickmärkt.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 627