MATSALSGRUPP, 7 delar, Carl Malmsten, 1900-tal.

357500. MATSALSGRUPP, 7 delar, Carl Malmsten, 1900-tal.

Ljust ekträ.
6 Stolar, lösa sitsar med blå textil, Rygghöjder: 83 cm.
Bord, Längd inklusive iläggsskivor: ca 265, Bredd: 100, Höjd: 74 cm.
3 Iläggsskivor, Längder per styck: 55 cm.

Bruksslitage. Textil med fläckar.
Små stötskador finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljust ekträ.

Små stötskador finnes.

Antal besök: 1 624