TUGGUMMIAUTOMAT, med flipperfunktion, "Super flipp", Italien, 1900-takets andra hälft.

357457. TUGGUMMIAUTOMAT, med flipperfunktion, "Super flipp", Italien, 1900-takets andra hälft.

Längd 38, djup 62, höjd 111 cm.

Slitage, repor, märken, bucklor, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 821