MARTIN LINDSTRÖM. Olja på duk, signerad och daterad 1950.

357314. MARTIN LINDSTRÖM. Olja på duk, signerad och daterad 1950.

Stilleben, 46x60 cm.

Duk med bucklor.

Martin Lindström (1894–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben, 46x60 cm.

Duk med bucklor.

Martin Lindström (1894–1975)

Antal besök: 910