DEKORATIVA MASKER 3 st samt SKULPTUR, Afrika, 1900-tal.

357165. DEKORATIVA MASKER 3 st samt SKULPTUR, Afrika, 1900-tal.

Träskurna. Största maskens höjd 28 cm, skulpturens höjd 36 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 631