NAUTISKA VERKTYG, 14 st, 1900-tal.

355155. NAUTISKA VERKTYG, 14 st, 1900-tal.

Längsta verktyget ca 45 cm.

Slitage samt smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta verktyget ca 45 cm.

Slitage samt smärre skador.

Antal besök: 1 086