SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

354739. SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

Lådor öppningsbara från båda långsidor. Längd 153 cm. Bredd 52 cm. Höjd 54 cm.

Skiva med mindre ytrepor. Ena lådan med avbrutet handtag.
(avbrutna delen finns).

Gör en kostnadsfri värdering!

(avbrutna delen finns).

Antal besök: 4 225