PER EKSTRÖM. Olja på duk, fjällgårdar, signerad P.Ekström.

352726. PER EKSTRÖM. Olja på duk, fjällgårdar, signerad P.Ekström.

Per Ekström (1844-1935).
Gravyrplåt nedtill på ramen: Per Ekström.
Bildmått: 69x107 cm.
Rammått: 90x128 cm.

Per Ekström (1844–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

Per Ekström (1844-1935).
Bildmått: 69x107 cm.
Rammått: 90x128 cm.

Per Ekström (1844–1935)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 270