Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad F. Dülow-53.
351840. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad F. Dülow-53.
37x44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
37x44 cm.
RA Auktionsverket Norrköping
2 488