ALBIN PIHL. "Vid Lågedrag". Olja på pannå, signerad och daterad 1904.

351823. ALBIN PIHL. "Vid Lågedrag". Olja på pannå, signerad och daterad 1904.

13x20 cm.

Smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

13x20 cm.

Smuts.

Antal besök: 1 488