KÖPMANSDISK, 1900-tal.

35043. KÖPMANSDISK, 1900-tal.

Vitlackerad. Längd 152, bredd 56, höjd 190 cm.

Färgbortfall samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
35043. KÖPMANSDISK, 1900-tal.

Färgbortfall samt slitage.

Antal besök: 3 552