ARNE SANDLUND. Olja på duk, abstrakt komposition. Signerad.

350415. ARNE SANDLUND. Olja på duk, abstrakt komposition. Signerad.

54 x 96 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 96 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 128