TAKLAMPA, "Bumlingen", Anders Pehrsson, Ateljé Lyktan Åhus, höjd utan sladd 22 cm.

349773. TAKLAMPA, "Bumlingen", Anders Pehrsson, Ateljé Lyktan Åhus, höjd utan sladd 22 cm.

Mässing. Diameter 40 cm. Spår av etikett.

Saknar raster. Bucklor på överdel. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 993