RAKSPEGEL samt SOCKERLÅDA, 18/1900-tal.

348649. RAKSPEGEL samt SOCKERLÅDA, 18/1900-tal.

Rakspegel
Längd 31,5 cm
Bredd 24 cm
Höjd, uppfälld, 35 cm

Sockerlåda
Längd 37 cm
Bredd 27 cm
Höjd 19 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rakspegel
Längd 31,5 cm
Bredd 24 cm
Höjd, uppfälld, 35 cm

Sockerlåda
Längd 37 cm
Bredd 27 cm
Höjd 19 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nyckel saknas.

Antal besök: 581