KRYDDSKÅP, Reda, glas/trä samt plåt, 1900-talets andra fjärdedel.

348221. KRYDDSKÅP, Reda, glas/trä samt plåt, 1900-talets andra fjärdedel.

Medföljande träskopa, två originallock samt kryddor.
Totalmått 34,3 x 39 cm, djup 18,5 cm.

Bruksslitage, smuts, enstaka smånagg, (gott skick).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 388