344186. FICKUR, 4 st, Spindelur Neveren London, Elgin, m fl.
Fickur, boett silver, urtavla med romerska siffror, nyckeldragare.
Fickur, urtavla med arabiska siffror.
Fickur Elgin med röda dygnssiffror.
Spindelur Neveren, gravering baksida boett.
Diameter 4,7-6 cm.
Slitage, sprickor på urtavla, Neveren med skador och bucklor på boett.