BERNARD BUFFET. 1928-1999, tryck på tyg " Notre Dame " signerad , daterad i trycket, -60.

333912. BERNARD BUFFET. 1928-1999, tryck på tyg " Notre Dame " signerad , daterad i trycket, -60.

Bernard Buffet 1928- 1999
Inköpt på 60-talet hos, Corot e´ditions dárt 65-67, Camps-Elyseés, Paris
96 x 122.

Uppspänd på ram, något smutsiga kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bernard Buffet 1928- 1999
96 x 122.

Antal besök: 1 949