SKED, silver, Gustaf Elfströn, Sala, 1818, vikt 55,52 gram.

333191. SKED, silver, Gustaf Elfströn, Sala, 1818, vikt 55,52 gram.

Längd ca 22 cm.
Monogramsignerat handtag.
Stämplad GE (Gustaf Elfströn), M3 (1818), Sala.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 22 cm.
Monogramsignerat handtag.

Bruksslitage.

Antal besök: 670