TESKEDAR, 12 st, silver, "Olga".

332336. TESKEDAR, 12 st, silver, "Olga".

12 Teskedar, silverhalt: 830, Märkt: IJ, samt med kattfot. Längder: ca 12 cm.
Medföljer originalförpackning.
Vikt: 186 gram.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt: 186 gram.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 091