12 Teskedar, silverhalt: 830, Märkt: IJ, samt med kattfot. Längder: ca 12 cm.
Medföljer originalförpackning.
Vikt: 186 gram.
Ålders- och bruksslitage.
Vikt: 186 gram.
Ålders- och bruksslitage.