SKÅP MED TV OCH RADIO, teak, 1950/60-tal, Philips.

331671. SKÅP MED TV OCH RADIO, teak, 1950/60-tal, Philips.

Längd 108, bredd 48, höjd 82.

Bruksslitage samt ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 108, bredd 48, höjd 82.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 8 571