PARTI PORSLIN, 6 delar, Kina, 1700-1900-tal.

331149. PARTI PORSLIN, 6 delar, Kina, 1700-1900-tal.

Bestående av 2 tallrikar, 2 skålar, vas, lock, lockets mått 27 x 23,5 cm.

Slitage, nagg, skador och lagningar.

Antal besök: 699