RESESKRIVMASKIN med TILLBEHÖR, Facit Privat. 1970-tal.

331051. RESESKRIVMASKIN med TILLBEHÖR, Facit Privat. 1970-tal.

Skrivmaskin, 30 x 45 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrivmaskin, 30 x 45 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 626