BARSKÅP, mahogny med intarsia, 1900-tal.

330763. BARSKÅP, mahogny med intarsia, 1900-tal.

Intarsiadekor i form av vinrankor och kolonner. Låda i sargen. Invändig inredning med speglar, flaskållare samt hyllor och belysning. Höjd 117 cm, bredd 82 cm, djup 42 cm.

Bruksslitage, kärvande lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, kärvande lås.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 927