LJUSSTAKE, mässing, SUPKOPPAR ett par, "Pierre Forsell", Skultuna.

329709. LJUSSTAKE, mässing, SUPKOPPAR ett par, "Pierre Forsell", Skultuna.

Ljusstake, "Skultuna, klassiska ljusstakar No. 1" med plats för tändstickor, mässing, höjd 12,5 cm. Supkoppar, förgylld i 23k guld, Pierre Forsell, Skultuna.

Bruksslitage. Ljusstaken något oxiderad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 431