ARMBAND, odlade pärlor med lås i 18k guld, cabuchonslipad lila sten, 1900-tal.

329357. ARMBAND, odlade pärlor med lås i 18k guld, cabuchonslipad lila sten, 1900-tal.

Längd ca 16 cm.
Lås stämplad JP, svensk import.
Pärlor diameter ca 7 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 16 cm.
Pärlor diameter ca 7 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 052