329004. SKRIVBORD, sent 1800-tal.

Ca. längd 116, bredd 56, höjd 76 cm.

Slitage, slagmärken, repor, fläckar.
Glipor i lådor.

Nycklar saknas.

Glipor i lådor.

Nycklar saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gomér & Andersson Linköping
Föremålsnr
329004

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 530