VAS samt TOBAKSBURK, keramik, Danico, Danmark.

328575. VAS samt TOBAKSBURK, keramik, Danico, Danmark.

Vas, höjd 24 cm.
Tobaksburk, höjd 13.5 cm.

Bruksslitage. Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd 24 cm.
Tobaksburk, höjd 13.5 cm.

Bruksslitage. Krackelyr.

Antal besök: 1 080