LUDVIG RICHARDE. Olja på pannå.

326782. LUDVIG RICHARDE. Olja på pannå.

Gammal skuta i Bohuslän. Signerad. 29x41 cm.

Bruksslitage.

Ludvig Richarde (1862–1929)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Ludvig Richarde (1862–1929)

Antal besök: 954