AXEL KLEIMER. Olja på pannå.

326369. AXEL KLEIMER. Olja på pannå.

Stadsbild Gent. Signerad och daterad -39. 33x41 cm.

Bruksslitage.

Axel Kleimer (1881–1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Axel Kleimer (1881–1945)

Antal besök: 1 012