ÖRHÄNGEN, 14k vitguld med akvamariner samt diamanter, totalt ca 0,09 ct. Vikt 4,0 g.

326149. ÖRHÄNGEN, 14k vitguld med akvamariner samt diamanter, totalt ca 0,09 ct. Vikt 4,0 g.

Stiftörhängen med briljantslipade diamanter samt rektangulära facetterade akvamariner, höjd 20 mm.

Lätt bruksslitage, fåtal repor. En akvamarin med en lät spricka i bordet.

Antal besök: 511